ART / Lithographs / Litograph in colors 7897307
nr 789 7307
LITOGRAPH IN COLORS
AE Malm, hus och katt, 116/150, subject size: 43x48,
AE Malm, hus och katt, 116/150, motivets mått: 43x48
400
SEK 100
Monday November 5 2012
at 17:35:39
1/11 20:51:03